facebook twitter googleplus

Hakkımızda

Hakkımızda

 

Dost Teknoloji Yangın ve Güvenlik Sistemleri olarak, değişen ve sürekli gelişen teknolojiyi size DOST yaparak güvenli, kalıcı ve huzurlu yarınlar için ihtiyaçlarınıza hızlı, yetkili ve uzman kadrosuyla uzun vadeli, yerli ve uluslararası standartlar dahilinde farklı ve kalıcı çözümler uretir.

DOST GUVENLiK TEKNOLOJiLERi Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik ve NFPA başta olmak üzere, uluslararası standartlara uygun sistem çözumleri, muhendislik hizmetleri, profesyonellik anlayışı ve onaylı (UL, FM, VDS, ULC, LPCB, EN ) urun gamı ile yangından korunma sistemlerinde siz degerli muşterilerimizin hizmetindedir.

2007 yılında yola çıkan şirketimiz, uzun mesleki tecrübesiyle kısa sürede sektorün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Şirketimiz sondürme sistemleri basta olmak üzere, Klima ve Havalandırma sistemleri ile beraber yangından korunma sistemlerinde anahtar teslim komple uygulamalar yapmaktadır.

MİSYONUMUZ
Dost teknoloji elektronik yangin guvenlik olarak; teknolojik ve kurumsal her türlü altyapımızı sürekli geliştirerek, uzman kadromuzla muşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, ihtiyaca yönelik doğru egitim ve danışmanlık hizmetlerini uygun şartlarda vermeyi benimsemiş ve faaliyetlerimizle yangın ve güvenlik sektöründe yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek toplam kalite standardı oluşturmuş; gelişmeye açık, güvenilir ve sektörünün öncüsü bir firmayız.

VİZYONUMUZ
Firmamızın, sektörün öncüsü ve lideri olma durumunu muhafaza etmek ve uzman kadromuzun tecrübelerinden kaynaklanan saygınlığımızı sürdürmek, her türlü eğitim ve danışmanlık sonrası faaliyetlerimizde sektörün güven unsuru olma iddiamizi sürdürmek.

Müşterilerimizden gelen her türlü yangın ve güvenlik talepleri doğrultusunda gerçek anlamda ihtiyaca cevap verebilecek doğru yerde uygun ürün ve eğitim hizmetleri planlayarak ar-ge çalışmalarının altyapısını hazırlamak ihtiyaç duyulan her türlü yangın güvenligi ve danışmanlığı alanında muşterilerimize eksiksiz hizmet vermek.

Koşullara göre değişmeyen, dürüstlük anlayışımızla sürekli kendimizi geliştirmek. Muşterilerimizin haklarını koşulsuz ve herhangi bir karşılık gözetmeden ve beklentileri sürekli karşılamak teknolojinin ve çağın insanlara getirdiği bütün nimetlerden yararlanarak, yüzde yüz muşteri memnuniyeti ile; olası talepleri önceden kestirebilmek ve önlem alarak bu doğrultuda çalışmalar yürütmek DOST TEKNOLOJi ELEKTRONiK YANGIN GUVENLiK olarak ana hedefimizdir.

DOST TEKNOLOJi’YE danışmadan karar vermeyin!